Президентство України в Енергоспівтоваристві посилить енергобезпеку
16:00 10.12.2021
259

Україна розглядає президентство в Енергетичному співтоваристві як інструмент для посилення енергетичної безпеки всього європейського континенту, - про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко під час зустрічі з керівництвом Енергетичного співтовариства, повідомляє пресслужба Міненерго.

«Україна прийняла президентство в Енергетичному співтоваристві. І ми будемо використовувати цей інструмент для того, щоб посилити енергетичну безпеку як України, так і всього європейського континенту», - сказав Галущенко.

За його словами, задля посилення безпеки постачання енергоресурсів Україна вже запропонувала ініціативу Регіонального енергетичного партнерства (RESP).

«Це шлях до більш безпечного майбутнього в контексті постачання енергоресурсів. Ми хочемо зробити так, щоб ситуація, яку ми сьогодні спостерігаємо з газом у Європі, більше не повторилася», - наголосив Галущенко.

Також він додав, що під час свого президентства Україна й надалі сприятиме об’єднанню ринків електроенергії та газу договірних сторін Енергетичного співтовариства з ринками країн Європейського Союзу.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також