Рада може проголосувати зміни до бюджету на переозброєння армії
12:00 13.12.2021
258

Верховна Рада може передбачити додаткові видатки на переозброєння української армії, - про це Голова ВР Руслан Стефанчук заявив в інтерв’ю інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”

“Якщо, наприклад, міністр Резніков, який ще лише місяць працює на своїй посаді, не повністю встиг зорієнтуватись, але бачить, що є реальна додаткова потреба на переозброєння, щоб воно відповідало затвердженій стратегії про оборону України, то дуже важливо сформувати ці бюджетні пропозиції... Треба просто сісти і порахувати, скільки потрібно – і тоді Верховна Рада може проголосувати зміни до держбюджету, якщо відповідні пропозиції будуть збалансованими, зрозумілими та для цього є підстави. Тому що питання оборони – це пріоритет, базова потреба держави”, - сказав Стефанчук.

Голова ВР запевнив, що додаткові надходження до державного бюджету будуть, зокрема, завдяки ухваленому парламентом законопроєкту “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” (№5600).

Крім того, за словами Стефанчука, Україна може отримати фінансову підтримку від потенційних партнерів держави: “Британія мільярд фунтів надасть (на реалізацію торговельних та інвестиційних проєктів з України – ред.) й Сполучені Штати передбачили в своєму бюджеті програму підтримки”, - додав спікер парламенту.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також