Політсила Кличко запускає платформу для комунікації з українцями "Українська команда УДАР" - Палатний
15:53 25.10.2021
265

Партія Віталія Кличка запускає платформу "Українська команда УДАР" для взаємодії з українцями, які хочуть впливати на політику. Про це повідомляє Вінницька обласна партійна організація "Удар Віталія Кличка" з посиланням на керівника виконкому партії "УДАР" Віталія Кличка Артура Палатного.

Він розповів, що днями було проведено загальноукраїнську нараду за участі голів обласних організацій партії та лідерів місцевого самоврядування. Було сплановано подальшу роботу.

Зокрема, ми запускаємо унікальну платформу прямого діалогу з громадянами «Українська команда УДАР». Платформою зможуть користуватись мільйони українців, які прагнуть долучитись до втілення змін в країні і впливати на політичні процеси.- розповів Палатний

Лідер партії Віталій Кличко подякував партійцям за роботу і наголосив на спільних цінностях, які об’єднують команду: справедливість і єдності.

Якщо будемо разом, якщо ми не поступимося своїми цінностями, ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Ми зустрічаємось напередодні річниці Революції Гідності. Це найкращий приклад того, що об’єднавшись можна змінити країну. Сьогодні наше завдання – продовжити рух, який ми почали. Зробити Україну сильною, заможною і демократичною державу, рівнозначним партнером у європейській спільноті. - цитата Кличко 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також