Помер ідеолог Кремля Гліб Павловський
14:37 27.02.2023
664

Про це повідомили низка Telegram-каналів російських ЗМІ. 

"Вчора, 26 лютого на 72-му році життя у Першому Московському хоспісі імені Віри Мільйонщикової після тяжкої та тривалої хвороби помер російський історик та політолог Гліб Олегович Павловський".

Гліб Павловський був засновником та головою "Фонду ефективної політики". У 1990 і 2000 роках він працював радником глави Адміністрації президента Росії та розробляв президентську кампанію Володимира Путіна.

У 2000-2011 роках був радником президента РФ.

Співпраця Павловського з адміністрацією російського президента припинилася після того, як він виступив різко проти рішення Путіна балотуватися на третій термін і почав критикувати російську владу.

Гліб Павловський засудив вторгнення РФ в Україну. У квітні 2022 року він заявляв, що Путін дуже прорахувався, коли розпочав повномасштабну війну проти України.

"Це все було особистим рішенням Путіна. Ніхто, крім нього, не зробив би цього, навіть Рамзан Кадиров, якби він мав на це якийсь вплив, – сказав Павловський, посилаючись на главу Чеченської Республіки. – Ніхто, зокрема і я сам, не усвідомлював, наскільки маніакальною є одержимість Путіна Україною. Ми недооцінили масштаби ницості російської влади", — сказав Гліб Павловський в інтерв’ю Грузинській службі "Радіо Свобода".

Автор: Єва Козаченко
Читайте також