США повідомили, коли може відбутися дев'ята зустріч у форматі «Рамштайн»
10:00 16.01.2023
258

Дев'яте засідання Контактної групи з питань оборони України в форматі «Рамштайн» за участі близько 50 держав може відбутися ближче до річниці повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Про це повідомила амбасадорка США при НАТО Джуліан Сміт в інтерв'ю ТСН.

Вона нагадала, що наступна зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться 20 січня.

"І ми вважаємо, що буде ще одна в лютому, коли ми якраз наближатимемося до річниці війни Росії в Україні", - зазначила Сміт.

Вона підкреслила, що такі зустрічі дуже важливі. Так, за її словами, міністр оборони США Ллойд Остін щомісяця переконує понад 50 країн за столом. І мова йде не лише про союзників по НАТО, а й про країни з усього світу, які віддані підтримці України через безпекову допомогу.

"Вони приходять до кімнати і чують безпосередньо від українських командирів, часто міністра оборони, які є поточні потреби. Вони обговорюють це, намагаються визначити дуже стислі терміни, коли союзники можуть активізуватися і задовольнити ці потреби. І часто наприкінці зустрічі ми можемо зробити великі оголошення щодо нової допомоги, яка буде надана. Знову ж таки, це те, що ми робимо щомісяця", - сказала Сміт.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також