Комітет Ради рекомендує ухвалити програму «Питна вода»
17:00 08.12.2021
256

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні законопроєкт №5723 "Про Загальнодержавну цільову соціальну програму "Питна вода України" на 2022-2026 роки, - про це в Телеграмі повідомив представник Кабінету Міністрів у ВР Тарас Мельничук.

"Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендував Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому урядовий проєкт закону про Загальнодержавну цільову соціальну програму "Питна вода України" на 2022-2026 роки, реєстр. №5723", – поінформував він.

Мельничук зауважив, що документом пропонується врегулювати на законодавчому рівні питання затвердження нової Загальнодержавної цільової соціальної програми "Питна вода України" на 2022-2026 роки.

За його словами, виконання заходів програми дозволить забезпечити сталий розвиток та реконструкцію систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населених пунктів України та забезпечити українців якісною питною водою в достатній кількості.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також