НАТО має на меті розмістити війська в Україні на ротаційній основі
13:30 07.12.2021
256

Колишній радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон вважає, що Сполучені Штати й інші країни-члени НАТО мають розмістити війська в Україні на ротаційній основі, щоб стримувати Росію від військових дій, - таку думку він висловив в інтерв’ю Радіо Свобода.

На переконання Болтона, США також мають надати Україні більше летальної зброї на тлі зростання занепокоєння щодо ймовірного вторгнення з боку РФ.

«Нам потрібно… пересвідчитися, що ціна буде настільки високою, що Путін і його радники визнають це неприйнятним. Я думаю, що це спосіб стримати військові дії, які здаються такими неминучими», – сказав колишній радник президента США.

На його думку, російська агресія проти України є лише частиною ширшої стратегії Путіна щодо збереження впливу Кремля в близькому зарубіжжі Росії.

Болтон також заявив, що Путін продовжує «зондувати» шість колишніх радянських держав у Східній Європі і на Кавказі – Україну, Білорусь, Молдову, Грузію, Вірменію та Азербайджан, – які не входять до західного військового альянсу, і що НАТО має припинити двозначність щодо їхнього майбутнього.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також