Державне бюро розслідувань викликає Петра Порошенка 31 січня
12:30 26.01.2022
267

Експрезидента, народного депутата Петра Порошенка викликають до Державного бюро розслідувань 31 січня на 11:00, - про це повідомляє пресслужба ДБР.

У ДБР зазначили, що 19 січня Печерський райсуд Києва обрав Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та поклав низку обов’язків: здати на зберігання до відповідних органів державної влади документи, що дають право виїзду за кордон; прибувати за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду; не відлучатися з міста Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або роботи.

«Водночас, підозрюваний виконав рішення суду у частині передачі до Державної міграційної служби своїх чотирьох паспортів громадянина України для виїзду за кордон та дипломатичного паспорту лише 24 січня вже після публічного висвітлення факту ігнорування ним рішення суду», - заявили у Бюро.

Крім того, на 16:00 цього ж дня Порошенка викликали до слідчого ДБР для проведення допиту в якості підозрюваного.

«Задля створення видимості виконання покладених судом на нього обов’язків підозрюваний з’явився до ДБР, однак невдовзі покинув приміщення не дочекавшись слідчого. При цьому його команда встигла зняти відео, що їх ніби в ДБР ніхто не чекав, хоча адвокатам було достеменно відомо, що слідчий підійде до них за декілька хвилин», - заявили у ДБР.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також