Разумкову вже сьогодні загрожує відсторонення від головування на засіданні Ради - нардеп
11:32 05.10.2021
346

Сьогодні може відбутися відсторонення Дмитра Разумкова від головування на засіданні Верховної Ради. Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав в коментарі журналістам голова фракції "Голос" Ярослав Железняк.


За його словами, фракція "Слуга народу" намагається "в обхід регламенту" звільнити голову ВР.
"Яка у них ідея? Сказати, що пан Разумков страшно порушує регламент ... після цього проголосувати відсторонення", - сказав депутат.

За його словами, в такому випадку буде ініціатива щодо того, щоб усунути Разумкова від ведення пленарних засідань і "запустити лічильник, щоб в четвер уже голосувати це питання". Железняк зазначив, що відповідно до ст.76 і ст.77 регламенту ВР, "я вас запевняю, це неможливо, тому що там щонайменше звіт голови готується два дня, повинно бути два дні на ознайомлення", тобто це займе більше тижня.


За його словами, в "Слугу народу" намагаються прискорити процес звільнення Разумкова, тому що "багато депутатів зараз спілкуються з Разумковим або з іншими колегами і змінюють свою думку", тобто можуть не проголосувати за його відставку. За словами Железняка, все в монобольшінстве розуміють, що якщо цей процес затягнеться, то у них може виявитися менше 200 голосів і відповідно відставка не буде підтримана.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також