Уряд планує удосконалити порядок компенсації за послугу «муніципальна няня»
12:00 15.12.2021
253

Кабінет Міністрів на черговому засіданні може внести зміни до порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няняˮ, - як зазначає порядок денний засідання, оприлюднений на Урядовому порталі, ініціювала розгляд відповідної постанови міністр соціальної політики Марина Лазебна.

У пояснювальній записці до проєкту документу зазначається, що такі зміни потрібні задля удосконалення процедури призначення відшкодування вартості цієї послуги і для норматично-правового забезпечення підтримки батьків та опікунів, які виховують двох та більше дітей віком до 3-х років, дітей віком до 3-х років, які потребують додаткового догляду або дітей віком до 3-х років, які є особами з інвалідність І чи ІІ групи.

Міністри погодять низку законопроєктів, які потім внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, зміни до деяких законів у зв’язку з прийняттям Закону України “Про всеукраїнський референдумˮ, зміни до закону про господарську діяльність у Збройних Силах України, а також до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту. Вони також можуть погодити проєкт указу Президента про День людей з історією раку.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також