У Кремлі не виключають зустрічі Козака з Нуланд для обговорення питання України
14:29 12.10.2021
298

У Кремлі не виключають зустрічі заступника глави адміністрації Кремля Дмитра Козака з заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд для обговорення питання України.


Як передає Уніан, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.
Зокрема, відповідаючи на питання журналіста видання , чи планується розмова Нуланд з Козаком з приводу України, Пєсков сказав: "Ви знаєте, що раніше існував формат обміну думками щодо ситуації навколо української кризи. Цей формат працював, власне, американці консультувалися і з німцями, і з французами, і з нами. Таким чином вони отримували інформацію, що називається, з перших рук, і могли зіставляти позиції учасників нормандського процесу, тому в рамках обміну думками такого - так, ми не виключаємо такі контакти ".


На запитання, чи означає це, що "формат Козак-Нуланд" буде діяти на постійній основі, представник Кремля відповів негативно.

"Ні, це не означає нічого абсолютно. Поки, власне, навряд чи такий формат "Козак-Нуланд" можливий. З іншого боку, все-таки якісь перші такі боязкі контакти відроджуються на двосторонній основі. Звичайно, це позитивно. Багато розбіжностей, проте такі контакти тільки вітаються ", - додав він.


Сьогодні Нуланд почала свій дводенний робочий візит до Москви.

Автор: Ася Пишко
Читайте також