У «Слузі народу» відкличуть частину місцевих депутатів, списки вже готують
14:30 27.12.2021
256

Голова політичної партії "Слуга народу", заступниця голови однойменної парламентської фракції Олена Шуляк не виключає, що на початку 2022 року щодо деяких місцевих депутатів може бути прийнято рішення про відкликання за процедурою імперативного мандату, - про це Шуляк заявила в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Наступного року обов’язково будемо застосовувати імперативний мандат до місцевих депутатів. На сьогодні всі обласні організації готують відповідні списки. Такі рішення розглядатиме національна рада громад. Добре, що такий механізм на законодавчому рівні можна застосовувати, щоб відкликати місцевих депутатів, але водночас шкода, що він не поширюється на народних", - сказала Шуляк.

Водночас вона не сказала, до якої кількості народних обранців на місцях може бути застосовано імперативний мандат.

"Поки цього ніхто не зможе сказати, бо обласні організації лише зараз отримали завдання надати списки таких депутатів. І вони повинні проаналізувати, чому саме до цих людей рекомендуватимуть застосувати імперативний мандат. Навряд чи хтось хотів би застосувати цей механізм в особистих цілях чи для покарання когось неугодного. Це серйозна санкція, тому в кожному конкретному випадку будемо ретельно вивчати перш ніж прийняти остаточне рішення", - зауважила очільниця партії "Слуга народу".

За словами Шуляк, для обласних організацій політсили визначено дедлайн для підготовки таких списків - до кінця цього року.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також