Ігор Ткачук зустрівся з ветеранами порту та учасниками бойових дій (фото)
14:00 01.09.2017
254

Напередодні відзначення Дня Одеського морського порту та Дня міста на Морвокзалі пройшло засідання Асоціації «Ветеранський рух України». На зустрічі були присутні начальник Одеської філії АМПУ Ігор Ткачук, голова профспілки Одеського порту і Президент Асоціації «Ветеранський рух України» Володимир Зайков, представники Ради ветеранів Одеського порту, воїни-афганці, ветерани Асоціації, а також заступник командувача ВМС Олександр Андруха. Захід був присвячений проблемам соціального захисту ветеранів, учасників бойових дій та АТО.

Голова профспілки Одеського порту і Президент Асоціації «Ветеранський рух України» зазначив, що начальник Одеської філії ДП «АМПУ» Ігор Ткачук за короткий час проявив себе, як гарний антикризовий менеджер.

- Одеський порт може пишатися, що є не тільки флагманом в економіці держави, а й лідером у вирішенні соціальних програм для своїх трудових колективів, - сказав Володимир Зайков. - У 2016 році ДП «ОМТП» очолив Ігор Віталійович Ткачук. За цей короткий проміжок часу він зумів проявити себе висококваліфікованим, досвідченим керівником. Завдяки ініціативі Ігоря Віталійовича вдалося підняти на 40% оклад співробітникам підприємства, посилити соціальну захищеність портовиків, а також внести зміни до колективного договору. В травні 2017 року Ігор Ткачук очолив Одеську філію Адміністрації Морських портів України. З перших днів свого керівництва разом з профспілками він активно зустрічався з трудовими колективами і взяв на себе зобов'язання посилити соціальну захищеність працівників ОФ ДП АМПУ і ветеранів-портовиків.

У свою чергу начальник ОФ ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зазначив, що найбільшою цінністю будь-якого підприємства є його співробітники. Також він подякував присутнім представників профспілок та ветеранам за підтримку.

- Я твердо впевнений, що завдання керівника налагодити процес так, щоб кожен співробітник знав, що йому потрібно зробити і в які строки, - сказав Ігор Ткачук. - Одеський порт це стратегічне підприємство, яке приносить прибуток державі. Порт це багаторічні традиції, які я вважаю керівництво повинно підтримувати і робити все, щоб співробітники відчували цю підтримку. Мова йде не тільки про комфортні умови праці, а й про фінансову винагороду. Саме над цим ми намагаємося працювати, щоб Одеський порт і далі був одним з кращих в нашій країні.

Ігор Ткачук підкреслив, що відкритий до співпраці і готовий відповідати на питання, що цікавлять ветеранів та працівників підприємства.

Окрім обговорення соціальної складової життя ветеранів і військовослужбовців, під час зустрічі були вручені почесні грамоти та цінні подарунки Начальнику ОФ ДП «АМПУ» Ігорю Ткачуку, Президенту Асоціації, заступнику командувача ВМС, голові Ради ветеранів Одеського порту, а також голові Одеської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Читайте також