Новорічна резиденція: юних вінничан запрошують в гості до Санта-Клауса
13:12 20.12.2019
253

У четвер, 19 грудня, у Вінниці розпочала роботу Новорічна резиденція покровителя всіх дітей — Святого Миколая. Можна з впевненістю сказати, що свято не лише наближається, а вже підійшло впритул.

Адже Святий Миколай з Європейської площі до майдану Незалежності пройшов у супроводі колоритного супроводу з новорічних патрульних, дивовижних метеликів та маленьких сніговичків до своєї резиденції, де й відбулося урочисте відкриття.

На імпровізованій сцені, ще до приходу святого, розгорнулося справжнє дійство з танцями, піснями та навіть фрагментами «Лускунчика і мишачого короля».

Присутній на святі міський голова Сергій Моргунов привітав присутніх з Днем святого Миколая, зазначивши, що незважаючи на не зовсім новорічну погоду, відчуває, який піднесений настрій панує на майдані, адже сьогодні для містян підготовлено розмаїту програму, а найголовніше, що з цієї площі, з резиденції святого Миколая, всім маленьким вінничанам буде відправлено солодкі подарунки.

Традиційно мер міста завершив промову побажанням гарного настрою, щирих емоцій, аби діти гарно вчилися і любили своїх батьків, а дорослі, щоб пишалися своїми дітьми, а 2020 рік щоб кожному приніс тільки радість і удачу.

Як і в попередні роки, в Новорічній резиденції з понеділка по п’ятницю спочатку Святий Миколай, а потім і Санта-Клаус з помічниками, прийматимуть маленьких вінничан. Відсьогодні діти зможуть відвідати новорічну майстерні, будиночок смаколиків, сфотографуватися біля різноманітних фотолокацій тощо. Також традиційно працюватимуть святкові рейси у новорічному трамваї за маршрутом «Новорічна резиденція – Вінниця – Новорічна резиденція».

[gallery ids="242156,242155,242154,242153,242152,242151"]
Читайте також