Зaвдяки спонсорським коштaм тa блaгодійним внескaм вінничaни, які входять в групу найвразливіших верств населення, отримaють безкоштовні продуктові нaбори.

Такі продуктові набори доставлятимуть додому одиноким людям похилого віку, які перебувають на обліку у міському терцентрі соціального обслуговування; одиноким матерям з дітьми з інвалідністю; сім’ям, які є на обліку в соціальних службах і перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ям з дітьми, які знаходяться під опікою та піклуванням. Загалом роздадуть п’ять тисяч продуктових наборів. Цю роботу налагодили департаменти соціальної політики та адмінпослуг міської ради разом із волонтерами. Про це пише Місто.

«Люди, яким більше 60 років, належать до групи ризику щодо захворювання на коронавірус. Тому, щоб мінімізувати для одиноких літніх людей вихід на вулицю та користування громадським транспортом, – за дорученням міського голови Сергія Моргунова ми відпрацювали систему забезпечення їх необхідними продуктами, що дасть можливість цим людям перебувати вдома. Сьогодні їм будуть розвезені продовольчі набори, щоб вони мали можливість приготувати їжу і не виходити з дому за покупками. У першу чергу такі набори доставлять одиноким людям похилого віку, які перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування у відділенні надання обслуговування вдома та у відділенні натуральної допомоги. А також – сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та родинам з дітьми, які знаходяться під опікою і піклуванням. Крім того, ця допомога буде надана одиноким мамам, які виховують діток з інвалідністю, і не можуть залишити дитину одну та вийти на вулицю за продуктами», – розповіла директорка департаменту соціального обслуговування Валентина Войткова.

До доставки продуктів залучені волонтери, громадські організації, працівники департаментів адмінпослуг та соціальної політики.

«Для своєчасної доставки продуктових наборів виділені спеціальні машини. Супроводжувати машину буде працівник соціальної служби та 2-3 волонтери. У людей є рукавички, маски, антисептики. Всі працівники знають, що введені карантинні заходи, тому вони мають дотримуватися певних вимог під час доставки пакунків», – зазначила Валентина Войткова.

В набори входять чай, печиво, цукор, вівсяні пластівці, пшенична крупа, рибна консерва, макарони, хліб, батон, пляшка олії та 3 літри питної води.

«Продуктові набори сформували завдяки спонсорським коштам вінницького бізнесу і підприємців. Ми дуже вдячні людям, які у такій ситуації не залишаються осторонь і приходять на допомогу. Також велика подяка волонтерам. Ці люди не лише долучаються зараз до розвезення продуктів. Вони ще з минулого тижня допомагають департаменту соціальної політики та Територіальному центру з доставкою продуктів та ліків літнім людям», – зазначила заступниця міського голови Галина Якубович.

Читайте також