Як поласувати першими полуницями та не витратити усі гроші?
13:20 11.05.2018
252

Прийшла весна, і на ринках та у магазинах з’явились червоні соковиті полуниці, редька, молода ніжна картопелька та різноманітні трави: базилік, шпинат, рукола, салат. Очі розбігаються від такої кількості смакоти, та виникає питання грошей. Де можна усе це купити дешевше? Ми зайшли на найпопулярніші серед вінничан ринки, та дізнались, що і скільки коштує.

Центральний ринок

Ціни на полуниці тут стартують від 60 гривень за кілограм, а найдорожчі коштували 80 гривень. Продавці розповіли нам, що в основному ягоди «приїхали» з Одеси.

Кілограм молодої картоплі можна купити за 50 гривень, а редьку – за 20-25 гривень. І це при тому, що овочі «приїхали» на ринок з Ямпільщини.

Трави на центральному ринку коштують не більше 12 гривень за пучок. Салат – 8 гривень, шпинат – 12, а базилік – 10 гривень.

Привокзальний ринок

Найдешевша полуниця – тут. В основному вона коштує 60-65 гривень, але ми змогли знайти ягоди за 50-55 гривень. Більшість ягід «прибули» з Закарпаття, вони – найдешевші, а херсонськими полуницями можна поласувати за 75 гривень.

За чутками продавчинь, тут вже з’явились черешні, але їх ми так і не змогли знайти.

Молода картопля в основному коштує 50 гривень, можна знайти на пару гривень дешевше, але різниця не суттєва. Ціни на редьку на 5-10 гривень нижчі, ніж на Центральному ринку: можна купити за 15 гривень.

На Центральному ринку дуже складно знайти рукулу, а тут вона є, приблизно за 10-12 гривень. Базилік дорожчий, ніж на Центральному ринку, один пучечок – 12 гривень.

Ринок Урожай

На Урожаї досить великий вибір, але ціни можуть кусатись: ціни на полуниці коливаються від 80 до 100 гривень.

Картопля та редька коштують приблизно стільки ж, скільки й на попередніх, розглянутих нами ринках, а якщо хочете поласувати салатом, шпинатом, рукулою чи базиліком – краще відправитись на Привокзальний, де вибір трав значно більший.

Читайте також