Блогер з Днiпра плюнув в обличчя патрульному
11:11 17.12.2021
261

Правоохоронцi оголосили про пiдозру та вiдкрили кримiнальне провадження проти 37-рiчного блогера, який погрожував патрульному полiцейському та плюнув йому в обличчя. В машинi чоловiка виявили та вилучили газовi балончики, елементи полiцейського форменого одягу та проблисковi маячки, автономери iноземної реєстрацiї.

Про це повiдомляє пресслужба полiцiї.

Зазначається, що правопорушника зупинили у Харковi автомобiль марки Mersedes, який рухався без номерних знакiв, за кермом якого i був блогер. Чоловiк почав виявляти агресiю.

Приниження, погрози, нецензурна лайка - все це вiдбувалося в присутностi групи осiб, якi приїхали «пiдтримати» чоловiка i фiксували конфлiкт на вiдео. Коли один iз патрульних наблизився до бешкетника, чоловiк плюнув полiцейському в обличчя. Подiя набула широкого розголосу в засобах масової iнформацiї, - йдеться у повiдомленнi вiдомства

Наразi чоловiку повiдомили про пiдозру за ч.1 ст. 345 ККУ – Загроза або насильство щодо працiвника правоохоронного органу. Йому загрожує покарання до трьох рокiв позбавлення чи обмеження волi.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також