Флікери для безпеки: Вінницька поліція проводить акцію для забезпечення видимості дітей у темряві
18:30 24.10.2023
285

Починаючи з 20 жовтня, поліцейські в різних районах Вінниччини та у місті Вінниця проводили акцію під назвою "Не загубись у темряві." Головною метою цієї ініціативи було забезпечити безпеку дітей у темний час доби та підвищити їх видимість на вулицях.

В рамках акції понад 2000 світловідбиваючих елементів, відомих як флікери, були розповсюджені серед молодих мешканців області. Зокрема, ці елементи можна було закріплювати на сумках, рюкзаках, а також на одязі. Вони відіграли важливу роль у збільшенні видимості пішоходів для водіїв, особливо в умовах відсутності вуличного освітлення.

Спільно з вчителями, поліцейські також проводили освітню діяльність серед дітей у школах. Вони вчили школярів правилам дорожнього руху, сприяли запам'ятовуванню їх та перевіряли раніше засвоєні знання.

Головний принцип акції полягав у тому, щоб забезпечити безпеку дітей та надати їм інструменти, які робили б їх більш помітними на дорозі, зокрема в умовах обмеженого освітлення. Це ініціатива відповідає на важливе завдання забезпечення безпеки та підвищення усвідомленості щодо дорожнього руху серед наймолодших громадян.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також