В одному із сіл Хмільницького району патрульні зупинили 41-річну водійку мопеда Honda Dio, яка порушила правила дорожнього руху.
Під час перевірки правоохоронці встановили, що жінка не має посвідчення водія. Крім того, інспектори помітили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд за допомогою алкотестера показав 1,19 проміле алкоголю, що майже у шість разів перевищує допустиму норму.
На порушницю склали протоколи за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) та ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування особою, яка не має такого права). Також винесено постанову за ч. 5 ст. 121 КУпАП за порушення правил користування мотошоломом.
Повідомляє Патрульна поліція Хмільницького району.