У Козятині патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння
Сьогодні, 17:26
260

Сьогодні вночі під час дії комендантської години у місті Козятин на вулиці Захисників України патрульні поліцейські зупинили автомобіль Chevrolet Aveo, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Під час спілкування з 67-річним керманичем інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Drager.

Результат перевірки показав 0,72 проміле алкоголю, що перевищує допустиму норму.

На водія патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Правоохоронці нагадують, що керування транспортом напідпитку становить серйозну небезпеку для всіх учасників дорожнього руху та може призвести до трагічних наслідків.

Повідомляє Патрульна поліція Хмільницького району.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також