Позавчора вночі під час патрулювання автодороги М-30 у смт Літин поліцейські зупинили водія мопеда Honda Dio, який порушив правила дорожнього руху.
Під час перевірки документів інспектори встановили, що 29-річний чоловік не має посвідчення водія. Крім того, у нього були помітні ознаки алкогольного сп’яніння.
Порушник погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Drager. Результат показав 2,20 проміле алкоголю, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.
На водія патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою без відповідного права).
Повідомляє Патрульна поліція Вінницької області.