У Вінниці патрульні зупинили нетверезого керманича електротранспорту
Сьогодні, 17:37
258

У Вінниці патрульні виявили водія двоколісного електротранспорту, який, за даними правоохоронців, керував із ознаками алкогольного сп’яніння.

Подія сталася вранці під час комендантської години на вулиці Костянтина Василенка. Поліцейські зупинили 39-річного чоловіка та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння, однак він відмовився.

Під час перевірки інспектори встановили, що керманич уже двічі протягом року притягувався до адміністративної відповідальності за водіння напідпитку та позбавлений права керування транспортними засобами.

На чоловіка склали протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

Повідомляє Патрульна поліція Вінницької області.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також