На Вінниччині було виявлено забруднення земельної ділянки рештками тварин
15:02 09.10.2021
324

На Вінниччині у селищі Гулівці Калинівської громади представники місцевого «Ветсанзаводу» закидали територію кістками та іншими рештками тварин. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області. 

"Проведеною позаплановою перевіркою з виїздом на місце встановлено, що суб’єктом господарювання здійснено складування відходів тваринного погодження на земельній ділянці. Відділом інструментального лабораторного контролю було здійснено відбір проб на предмет забруднення земель і ґрунтів, зумовлене господарською діяльністю. Згідно протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів виявлено перевищення, що призвело до забруднення ґрунтів понад встановлені гранично допустимі концентрації"- йдеться у повідомлені

За результатами перевірки на відповідальну особу складено протоколи за порушення природоохоронного законодавства та видано припис на усунення виявленого порушення, а також роз’яснено вимоги природоохоронного законодавства України.

Крім того, на даний час опрацьовуються матеріали для розрахунку шкоди завданої довкіллю, зумовленої забрудненням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також