На Вінниччині чоловік під впливом алкоголю погрожував підірвати гранату вдома: Затримано поліцією
19:01 06.11.2023
266

Вночі з 5 на 6 листопада, житель Чечельницької громади, перебуваючи у нетверезому стані, погрожував своїй дружині, що він підірве гранату в їхньому будинку. Спогадана жінка зуміла втекти від чоловіка, який перебував під впливом алкоголю, і звернулася до правоохоронців для отримання допомоги.

Поліція оперативно реагувала на повідомлення 22-річної жінки і затримала 24-річного чоловіка з Чечельницької громади в рамках спеціальної поліцейської операції. Після вчинення злочину, зловмисник встиг приховати боєприпаси та піти до знайомого.

Чоловіка було затримано під час спеціальних поліцейських заходів спільно з бійцями КОРДу. Гранату Ф1 вилучили та безпечно знешкодили працівники вибухотехнічної служби поблизу місця проживання зловмисника.

Попередньо відомо, що чоловік раніше вже привертав увагу поліції через свою участь у правопорушеннях. Зараз проводяться необхідні процесуальні дії для встановлення всіх обставин злочину.

Правоохоронці розслідують справу за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, а також розглядають можливість притягнення чоловіка до відповідальності за загрозу вбивством відповідно до статті 129 Кримінального кодексу України.

Кінцева юридична кваліфікація дій зловмисника буде надана після проведення досудового розслідування, а також встановлення джерела походження боєприпасу.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також