У Вінниці встановлюють "берлінські подушки" для забезпечення безпеки біля шкіл та дитячих садків
18:00 06.11.2023
315

У Вінниці планують встановити "берлінські подушки" на ще 8 ділянках доріг, що розташовані біля освітніх закладів. За інформацією Вінницької міської ради, біля 33-го ліцею вже встановлено сучасні обмежувачі руху - так звані "берлінські подушки". Головною метою їх використання є контроль швидкості руху легкових автомобілів на ділянках доріг, де існує потенційна небезпека для пішоходів.

Міський голова Вінниці, Сергій Моргунов, підкреслює важливість заходів з підвищення безпеки на дорогах, зазначаючи, що встановлення "берлінських подушок" біля шкіл і дитячих садків допоможе знизити ризик для дітей.

За інформацією департаменту транспорту та міської мобільності, ці обмежувачі руху встановлюють у першу чергу навколо освітніх закладів. Зараз такі конструкції планують встановити на ще 8 ділянках доріг.

Директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінниці, Андрій Сорокін, наголошує, що "берлінські подушки" не перешкоджають русі громадського транспорту і автомобілів екстреної допомоги, оскільки їхні розміри дозволяють легко проїжджати ці обмежувачі. Крім того, вони не створюють труднощів для велосипедистів, які з легкістю можуть їх об'їхати.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також