На Вінниччині підприємство 22 роки безкоштовно користувалось ставками
14:51 17.04.2024
327

Жмеринською окружною прокуратурою виявлено факт порушення вимог земельного та водного законодавства на території Жмеринської територіальної громади. 

Як повідомляє Вінницька прокуратура, у 2002 році в одному з сіл громади приватне підприємство взяло в оренду кілька ставків для рибогосподарської діяльності строком на 20 років. 

«Утім, відповідно вимог законодавства, чинного на той час, договір оренди не зареєструвало та нотаріально не посвідчило. Зі спливом строку оренди підприємство продовжувало користуватися водними об’єктами»

До Господарського суду Вінницької області прокуратурою було подано позови про зобов’язання скасування державної реєстрації права, припинення права оренди приватного підприємства та повернення 5 земельних ділянок водного фонду загальною площею понад 60 га вартістю 305 млн грн у комунальну власність Жмеринської міської громади. 

«Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов прокуратури щодо 3-х із 5-ти ділянок площею 56,5 га вартістю 284 млн грн. Щодо інших двох відповідач добровільно виконав вимоги у ході судового розгляду, відтак провадження було закрито»

Автор: Марія Петренко
Читайте також