Мистецький вікенд просто неба відбудеться у Вінниці
13:32 26.07.2021
261

З 30 липня по 1 серпня у Вінниці пройде мистецький вікенд «Ticket to the Sun» – унікальний формат open air фестивалю, який проводиться на межі міста та природи, а саме на Території SUN (вул. Маяковського, 243). Три дні мистецько-медитативних, музичних, туристичних подій та зустрічей на фоні мальовничих пейзажів Старого міста чекають на вінничан та туристів.

Організаторами події є ГО "Мистецьке об'єднання "Плай" та Вінницька міська рада. Tериторія SUN – проєкт, що виник у 2019 році як переосмислення одного з найцікавіших куточків Вінниці. Зусиллями виконавчого комітету та депутатського корпусу Вінницької міської ради вдалося повернути цей об'єкт у комунальну власність і визнати його суспільно значимим та цінним для Вінницької міської територіальної громади. У 2019 році цілісний майновий комплекс за адресою вул. Маяковського, 247 було передано на баланс департаменту маркетингу міста та туризму міської ради.

IMG_6833.JPGВлітку 2019 року проведено тестові заходи на Територія SUN, серед яких був і перший фестиваль «Ticket to the Sun», ініціатором якого була ГО «МО «Плай» - культурна формація, яка сприяє розвитку та просуванню сучасного мистецтва. У березні 2020 між департаментом маркетингу міста та туризму і ГО «Мистецьке об'єднання «Плай» був підписаний меморандум про співпрацю для подальшої концептуалізації та реалізації проекту «Територія SUN», який виокремлений як пріоритетний у Стратегії Вінниця 3.0.

IMG_7140.JPGОсновний акцент цьогорічного Тісket to the Sun спрямований на взаємодію людей, творчості та природи. Захід покликаний об'єднати митців, глядачів, слухачів, гостей міста під відкритим небом. Локація Tериторії SUN підходить для такого івенту якнайкраще — сюди можна доїхати на міському транспорті, але водночас відчути себе поза межами Вінниці.

На гостей мистецького вікенду чекає музична, перформативна, літературна, візуальна, кіно-програми, 8 різних локацій з дійствами та майстер-класами. Музичну складову забезпечать українські виконавці різних жанрів: The Hypnotunez, Zapaska, Мирослав Кувалдін, Blueberry Jam, CHUBAREENEE, а також академічний квартет Альт, Квартет 42, Пиріг і Батіг, Богдан Куценко, Очеретяний Кіт, VODA, =vseOdno=.

IMG_7251.JPGСеред воркшопів: хореографічний перформанс, співголосся, робота з глиною та керамікою (для дітей і дорослих), створення верет (тканих килимків) та інші. А також арт-інсталяції, Лабораторія фокусів, кіно просто неба, ранкова йога, Велика Барахолка, татуювання, вуличні народні ігрища, слеклайн, каяки на озерах, мандрівки сабарівським лісом та скелелазіння.

Загалом більше 60 проєктів за 3 дні. А додатковим заохоченням відвідати «Ticket to the Sun» стане безкоштовний вхід на територію фестивалю у неділю, 1 серпня.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також