На Фестиваль до Дня Святого Миколая діти з багатодітних родин Вінниці подали 23 відеороботи
12:33 20.12.2021
263

​У Вінницькій міській територіальній громаді до Дня Святого Миколая для дітей з багатодітних родин організовували онлайн Фестиваль на тему: «Традиції та історія виникнення свята Миколая». 60 дітей із 20 багатодітних сімей надіслали свої відеороботи до департаменту соціальної політики Вінницької міської ради. Автори роликів отримали подяки та заохочувальні подарунки.

Департамент соціальної політики міської ради підбив підсумки онлайн Фестивалю «Традиції та історія виникнення свята Миколая». Діти готували відео, де розповідали цікаві факти виникнення та відзначення Дня Святого Миколая. Загалом, хлопчики та дівчатка надіслали 23 відеороботи.

Конкурс соцполітика (4).jpgДо участі у Фестивалі запрошували дітей з багатодітних сімей, які мешкають на території ВМТГ та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги у Вінницькій громаді. Вікова категорія учасників -  до 17 років (включно). 

Цьогоріч участь у Фестивалі взяли понад 60 дітей із 20 багатодітних вінницьких родин. Авторів роликів нагородили подяками та подарунками від департаменту соціальної політики. Також для дітей провели майстер-клас із виготовлення новорічного та різдвяного декору.

Конкурс соцполітика (5).jpg«Напередодні новорічно-різдвяних свят, дітки мали чудову можливість власноруч зробити особливий подарунок для рідних. Вони виготовляли декоративні та еко-іграшки на ялинку. Майстер-клас дітям дуже сподобався» - зазначає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також