У Вінниці пройде п’ятий лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка
18:28 21.10.2021
285

У неділю, 24 жовтня, на майдані біля колишнього кінотеатру «Росія» (вул. Соборна, 4) пройде вже п’ятий лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка. Вхід глядачів – вільний! Для них працюватимуть середньовічне містечко і лучний тир, інтерактивні майданчики. Змагання лицарів супроводжуватимуть виступи етнорок-колективів. Про це повідомляє пресслужба Вінницької громадської організації «Гідність нації».

Максим все життя мріяв про повноцінний лицарський турнір у Вінниці. Недарма він займався в клубі історичної реконструкції «Білий Вовк». Ми п’ятий рік проводимо це змагання. У них за традицією беруть участь навіть чемпіони світу із лицарських боїв. А ведучою програми буде чемпіонка світу Ольга Грабовська, – сказала мати Героя Небесної Сотні Зоя Кузьменко.

Турнір пройде за підтримки місцевої влади, громадських організацій «Гідність нації» та «Едельвейс».

Максим Шимко займався історичною реконструкцією. Тому в пам’ять про героя Героя Небесної Сотні ми проводимо саме лицарський турнір. Змагання реконструкторів завжди є цікавим для вінничан і збирає чимало глядачів, – сказав голова Вінницької громадської організації «Гідність нації» Вадим Кудіяров.

 

Автор: Анна Бурлака
Читайте також