На Вінниччині створили спеціалізовану службу для людей, які потребують психосоціальної допомоги
17:17 16.01.2024
267

Як повідомили на сайті Вінницької ОВА, установа працюватиме при Центрі надання соціальних послуг Липовецької міської ради.

Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна зазначила, що це вдалий приклад співпраці державних органів та муніципальної влади.
 

За її словами, на створення умов для роботи служби витратили 1,2 млн гривень, з яких 163 тисячі грн з місцевого бюджету, решта – субвенція з державного бюджету.

«В умовах воєнного стану кількість людей, які потребують психосоціальної допомоги постійно зростає. Тому це знакова подія для громади: соціальні послуг стануть ще ближчими та доступнішими для людей», - підкреслила Наталя Заболотна.

Безумовно, найважливішою складовою допомоги є професіонали своєї справи. Саме тому на базі служби працює і фаховий психолог.

Наталя Заболотна зазначила, що Служба вже надала 63 послуги 43 постраждалим людям. Фахівці служби відвідали 163 сім’ї Захисників та Захисниць та 15 сімей внутрішньо переміщених осіб. Серед переліку послуг - інформаційні, психологічні, юридичні, соціальні тощо.

«Загалом в області створено та функціонує 41 спеціалізована служба підтримки постраждалих від насильства: 2 притулки, 8 кризових кімнат, 3 денні центри, 11 служб первинного соціально-психологічного консультування, 16 мобільних бригад та 1 Лінія довіри. 10 з них утворені в 2023 році»,- зауважила посадовиця.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також