Новий Рiк у Карпатах: ТОП-5 мiсць для святкування в Буковелi
16:27 16.12.2021
980

Пiдготовка до святкування Новорiчних та Рiздвяних свят у самому розпалi. Вiнничани активно пiдбирають локацiї у яких зустрiчатимуть новий, 2022 рiк. Серед найзатребуванiших варiантiв – туристична поїздка до Карпат.

Власниця туристичної агенцiї IONIS Iнна Красних розповiла про ТОП-5 локацiй, якi користуються найбiльшим попитом у мiстян.

«Voda club»

Якщо ви весь рiк мрiяли про вiдпочинок – ця локацiя точно вам сподобається. Тут ви зможете насолодитися SPA-процедурами, зануритись у басейн та отримати яскравi емоцiї.

Зiгрiвайся у басейнах та саунах

 • всесезонний теплий басейн: глибина 1.5 м, температура 32-34ºC;
 • 4 джакузi пiд вiдкритим небом, температура 32-36ºC;
 • середземноморська сауна, 55-60ºC, вологiсть - 55%;
 • фiнська сауна, 80-110°С, 10-15% вологiсть, виконана з канадського кедра;
 • римська парна, 35-40°С, вологiсть 98-100%;
 • соляна печера, 22-24ºC, вологiсть 50-60%.

Релаксуй у SPA

Звiльнитися вiд накопичених токсинiв i солей допоможуть професiонали «VODA club». Масажисти пiдготували для вас 10 видiв масажу, в тому числi класичний та стоун-масаж. Пiлiнг:

 • кавовий, 
 • морською сiллю.

Пiдтримуй форму в спортзалi

Єдине мiсце в комплексi, де вам не вдасться розслабитися, — це спортзал «VODA club»:

 • активна зона з величезними панорамними вiкнами та видом на гiрське озеро;
 • передовi професiйнi силовi й кардiотренажери;
 • анатомiчна складова й бiомеханiка, що зберiгає колiннi суглоби й хребет здоровими.

Пообiдати на територiї комплексу пропонує ресторан iталiйської кухнi «Osteria Italiana». У меню ресторану:

 • паста, виготовлена власноруч з iталiйського борошна твердих сортiв i подана з урахуванням традицiйних поєднань форми пасти i соусу;
 • антипастi, зiбранi з рiзних регiонiв Iталiї;
 • пiца з дров'яної печi; • гриль-меню;
 • вишуканi десерти

Етнопарк « Гуцул Ленд»

Даний комплекс розташований за Озером Молодостi. Тут поєднуються рiзноманiтнi зони для вiдпочинку та розваг.

Ви можете вiдвiдати хату, якiй приблизно 200 рокiв,  присiсти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печi, змолоти борошно iз пшеницi у жорнах, виготовити дорiжку на справжньому ткацькому верстатi, спостерiгати за процесом приготування сиру в сироварнi та навiть взяти  участь у театралiзованому дiйствi гуцульського весiлля!

На територiї розмiщений контактний зоопарк, де у природних умовах проживають свiйськi, екзотичнi й дикi тварини та птахи, у захватi вiд яких будуть не тiльки дiти, а й дорослi.

Також у вас буде можливiсть вiдвiдати арт-галерею «Скриня», в якiй розташованi зони для вiдпочинку, розваги, клуб українського кiно зi свiтовими iменами. В етнопарку є унiкальнi пам’ятки народної дерев’яної архiтектури ХIХ – поч. ХХ столiття, якi дбайливо розiбрали та перевезли з найвiддаленiших гiрських куточкiв Українських Карпат.

Одна з найдавнiших пам’яток – хата з села Рожанка Львiвської областi датована 1860-80 роками, дивом збереглась завдяки старанням останнього власника, Петра Бахура.

Надзвичайно цiнним музейним експонатом є гуцульська хата заможних вiвчарiв iз села Ворохта, датована кiнцем ХIХ столiття.

Родельбан «speed fun»

Всепогодна санна траса нiмецької фiрми «Вiганд» вперше розташована на територiї України. Вiражi, повороти та стрибки надають особливу гостроту вiдчуттiв. Атракцiон надає можливiсть самостiйно керувати швидкiстю санчат, якi несуть вниз по схилу одного або двох пасажирiв. Загальна довжина траси атракцiону 1500 метрiв. Довжина швидкiсного спуску 1000 метрiв. Санчата мають гальмiвну систему, яка гарантує дотримання точно заданої швидкостi та дистанцiї, забезпечуючи при цьому максимально можливу безпеку. Почати захоплюючий спуск на атракцiонi ви зможете бiля верхньої станцiї пiдйомника №2.

Ви можете бути певнi, що ця розвага абсолютно безпечна, адже пiднiматиме вас на на гору «Буковель» (саме з неї вiдбуватиметься спуск, - прим.авт.) надiйний пiдйомник нiмецької компанiї «Вiганд» довжиною 500 метрiв, на якому ви здолаєте перепад висот 170 метрiв.

Сноутюбiнг та санна траса

Дiти та дорослi рiзного вiку можуть насолоджуватися захоплюючим катанням на сноутюбi. Для катання на сноутюбi не потрiбно особливих навичок чи фiзичної пiдготовки.

«Хаскi - хаус»

Весело та цiкаво провести час у компанii чотирилапих друзiв! Дорослi та дiти можуть поспiлкуватися та зробити фото або вiдео з собаками породи «сибiрський хаскi».

Якщо ви мрiєте потрапити у зимову казкову та зустрiти Новий Рiк яскраво пишiть, або телефонуйте,  менеджерам турагенцiї IONIS за номером телефона +38093 457 3200 Iнна. Виїзд з Вiнницi 29.12 - тур на 5 днiв. Вартiсть за проїзд та проживання – 5500 гривень. Всi деталi в  Instagram та Facebook турагенцiї.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також