Національний рейтинг впливовості у Вінницькому регіоні
16:02 16.12.2021
384

Наприкінці року міжнародний експертний клуб опублікував рейтинг впливових людей у Вінницькій області. Експерти обрали першу 20-тку, яка складається з депутатів міських та обласних рад, підприємців та громадських діячів, а також працівників правоохоронних органів.


Перше місце експерти дали колишньому меру Вінниці, екс-голові Верховної Ради та колишньому Прем'єр-міністру України - Володимиру Гройсману. Він і сьогодні продовжує контролювати процеси у рідній Вінниці. У тому числі за допомогою своєї партії "Українська стратегія Гройсмана".


Друге місце займає нинішній міський голова - Сергій Моргунов. Соратник колишнього прем'єр-міністра та представник політичної партії "Українська стратегія Гройсмана".


Юрій Косюк є власником ТМ "Бащинські" та "Наша Ряба", популярних в Україні, а також акціонером агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" зайняв третє місце.


На думку експертів, четверте місце займає керівник промислової корпорації "Прем'єр-фінанс", спортивний функціонер та екс-депутат Володимир Продивус.


І п'ята стрічка рейтингу належить голові Вінницької обласної державної адміністрації Сергію Борзову. Зазначимо, що Сергій Борзов був заступником голови та керівником державного управління справами, і був капітаном команди КВН "Вінницькі перці".


Власник "Вінницької агропромислової групи" Володимир Барцьось зайняв шосте місце.І колишній міський голова Олександр Домбровський розташований на шостій позиції в рейтингу.

Експерти восьме місце віддали депутатці Верховної Ради Ірині Борзовій. Дружина Сергія Борзова з 2019 року є представником партії "Слуга народу".


Екс-міністр двох скликань, відомий меценат та депутат Вінницької обласної ради, голова обласної організації політичної партії "Удар Віталія Кличка" Геннадій Ткачук взяв дев'яте місце у рейтингу впливових вінничан.


Перший десятку закриває економіст та політик, ректор Вінницького кооперативного інституту Анатолій Драбовський.


Крім того, у топ-20 найвпливовіших вінничан входять:
Сергій Татусяк, колишній депутат та колишній голова Вінницької обласної ради - він зайняв 11 місце.


12 Позиція в рейтингу належить Ігор Калетнику - колишньому голові Державної митної служби України та колишньому депутату.


На 13-му місці є голова сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.
 


14 місце віддали депутатці Вінницької обласної ради, голові Верховної Ради Міжнародного клубу успішних жінок "Жінки України", громадській діячці та президенту Благодійного фонду Людмилі Станіславенко.

І на 15-му місці - Симеон (Шостацький), Митрополиту Вінницькому та Барському.


16 місце віддали Сергію Кудлаєнку, народному депутату України VIII скликання.


На 17 - голова ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко. Наступне місце експерти віддали В'ячеславу Соколовому - главі Вінницької обласної ради, колишнього прокурора Вінницької області.


У 19-те місце віддали Віктору Пономарчуку, він є найбільшим виробником рослинної олії в Україні, власником промислової групи Vioil.


Закриває список Василь Мороз - ректор Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова.

 

Читайте також