У Львові відбувся фінал міжнародного конкурсу «Битва модельєрів», який об’єднав талановиту молодь fashion-індустрії з України та інших країн. Серед учасниць яскраво заявила про себе студентка Калинівського технологічного фахового коледжу Марія Козаченко.
Майбутня дизайнерка представила авторську колекцію одягу «Darkness of Winter» у номінації Art Design та здобула III місце.
Конкурс організували Львівський фаховий коледж індустрії моди КНУТД спільно з VITAUKR та VITAWORLD (Італія) за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської ОДА та Львівської міської ради.
У навчальному закладі зазначають, що досягнення Марії стало свідченням високого рівня підготовки студентів спеціальності «Дизайн одягу», які успішно реалізовують себе у сфері сучасної моди та творчих індустрій.
Також у коледжі подякували викладачам і майстрам виробничого навчання за професійну підтримку, натхнення та щоденну працю, що допомагає молодим талантам розкривати свій потенціал.
Марії Козаченко побажали нових творчих звершень, яскравих ідей та подальших перемог у професійній діяльності.