У Вінниці виявили незаконне скидання будівельного сміття: на порушника склали адмінпротокол
Сьогодні, 13:01
274

 

Під час чергового обстеження території інспектори КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради зафіксували факт незаконного викидання будівельних відходів на території загального користування.

Порушення виявили поблизу будинку №37 на вулиці Гонти. Після перевірки правоохоронці встановили особу, причетну до організації несанкціонованого складування сміття.

За порушення Правил благоустрою міста на винуватця склали адміністративний протокол.

У КП «Муніципальна варта» нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише відповідно до встановлених вимог та у спеціально визначені для цього місця.

Мешканців Вінниці закликають відповідально ставитися до утилізації сміття, дотримуватися правил благоустрою та спільно дбати про чистоту й порядок у громаді.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також