У Гнівані врятували дитину з недіючого бомбосховища
12:30 24.06.2022
276

У місті Гнівань, на Вінниччині жінка викликала рятувальників, аби дістати дитину, яка не могла самостійно вибратись з приміщення недіючого бомбосховища, - про це повідомляють в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Вдень 23 червня у Гнівані до Служби порятунку зателефонувала стурбована мати 11-річної дівчинки та повідомила, що її донька не може самостійно вийти із приміщення недіючого бомбосховища. До того ж дівчинка ще й там пошкодила ногу.

Коли ж на допомогу прибули бійці ДСНС з’ясувалося, що бавилася в небезпечному місці школярка не сама. Проте, друзі вийшли без перешкод, а от дівчинка, коли стрибала, пошкодила ніжку старим іржавим цвяхом і опинилася в «пастці».

Тож аби дістатися до дитини, рятувальникам довелося протиснутися у вузькій отвір та через нього винести малу назовні. Дитину передали бригаді екстреної медичної допомоги.

Надзвичайники Вінниччини звертаються до батьків школярів: пояснюйте дітям, що літні канікули мають приносити задоволення, а не клопіт та зайві візити до лікарів. Тому, нагадайте в зайвий раз дітям правила безпеки життєдіяльності.

Автор: Богдана Валігура
Читайте також