Українські жінки-атлетки триумфують на Європейському чемпіонаті з важкої атлетики, залишаючи за собою лідерство
18:08 21.02.2024
277

Жіноча національна команда України з важкої атлетики виборола лідерство на Європейському чемпіонаті. У загальному командному рейтингу вони обійшли таких сильних суперників, як команди Туреччини та Румунії. Цю інформацію поділились Телеграм-канал Національного олімпійського комітету України та офіційна збірна країни.

Змагання відбулися у столиці Болгарії, Софії, де українські атлетки здобули 5 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі.

Загалом, з 13 медалей, які вдалося завоювати на змаганнях, 12 принесли представниці жіночої збірної України, накопичивши 654 очки. Це дозволило їм стати переможцями в командному заліку на континентальному чемпіонаті 2024 року, обійшовши команди Туреччини з 535 очками та Румунії з 485 очками.

Автор: Павло Петрушко