Важливість вакцинації дітей: Заходи для боротьби з кіром на Вінниччині
18:00 17.10.2023
256

Кір може призвести до серйозних наслідків у дітей. За шість місяців 2023 року на Вінниччині сталося три випадки цього захворювання. Лікарі настоюють на тому, що вакцинація є найкращим способом забезпечити здоров'я дітей, тому важливо, щоб батьки перевірили, чи мають їхні малюки необхідні щеплення. Для цього слід звернутися до свого сімейного лікаря, як вказано у повідомленні Міністерства охорони здоров'я України.

Враховуючи, що за медичними показаннями не всі діти можуть бути щеплені, важливо дотримуватися графіку щеплень, щоб захистити дітей, які не мають медичних протипоказань. В разі відсутності необхідних щеплень, діти, які можуть бути вакциновані, можуть навчатися дистанційно або обирати індивідуальну форму навчання.

Вчасна вакцинація - це надійний спосіб зберегти здоров'я та життя дітей, оскільки щеплення захищають від інфекцій, які можуть серйозно зашкодити організму. У дитячих колективах ризик поширення інфекцій є дуже високим, і створення колективного імунітету є ефективним способом уникнути захворювань. Вакцини розроблені для боротьби з хворобами, які можуть серйозно зашкодити здоров'ю дітей, і вакциновані діти також допомагають захищати тих, у кого є медичні протипоказання до вакцинації.

Міністерство охорони здоров'я закликає батьків, якщо їхня дитина не має необхідних щеплень, включаючи щеплення від кору, звернутися до сімейного лікаря. Вони нададуть необхідну консультацію та розроблять графік вакцинації відповідно до віку дитини.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також