Вінниччани за місяць витратили на нові авто 6 млн доларів
15:29 16.06.2021
260

У травні у Вінниці та області придбали 200 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких була Toyota.

Майже 80% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 35% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 30 000 доларів, а загальна сума витрат – 6 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця була Toyota. Понад 40 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Renault, Nissan, Mazda та Kia, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив майже 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Duster і Nissan Qashqai.

Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три Rolls-Royce Cullinan, один Rolls-Royce Ghost, два Bentley Continental GT і один Bentley Flying Spur.

Нагадаємо, у Вінниці у квітні лідером серед марок також була Toyota, бестселер серед моделей – Toyota RAV4. Тоді в регіоні придбали 220 нових автомобілів. Це на 120% більше, ніж у квітні минулого року.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також