Вінницька гімназія зібрала понад 300 тисяч гривень на допомогу військовим
19:30 12.10.2023
314

У Вінниці, в гімназії №24, пройшов благодійний ярмарок, який зібрав понад 300 тисяч гривень для підтримки українських військових. Такий захід долучився до цікавого ініціативи гімназії та її спільноти, щоб зібрати кошти на необхідні ресурси для наших військових, які ведуть боротьбу на сході України. Про це повідомляє Вінницька міська Рада.

У ярмарку взяли участь здобувачі освіти, їхні батьки та вчителі, об'єднуючи зусилля, щоб підтримати наших солдатів. Учні готували та продавали українські страви, влаштовували різноманітні майстер-класи та виступи. Крім того, вони пропонували свої роботи на благодійному аукціоні.

Зібрані кошти були виділені на придбання позашляховика, який буде використовуватися для підтримки військових. Після придбання автомобіля, підлітки вирішили, що залишок грошей використають для покупки зарядних станцій для військових.

Організатори вірять, що такі благодійні заходи об'єднують громаду та сприяють духовному підтриманню українських захисників. Їхні зусилля є свідченням їхньої віри у перемогу та глибокого патріотизму. У результаті цієї акції було придбано необхідне обладнання для військових та підтримано національних героїв в їхній боротьбі на сході України.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також