Вінницький обласний музей відкрив виставку Повітряних сил ЗСУ
17:56 06.12.2023
382

Відкриття виставки у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї, приурочене до Дня Збройних сил України, стало важливою подією для військових і місцевої громадськості. Експозиція відкриває широке вікно в унікальний світ Повітряних сил та їхнього внеску в оборону України під час російсько-української війни.

Виставка розміщена у 16 залі Вінницького обласного краєзнавчого музею та пропонує відвідувачам поглибити знання про Повітряні сили та їхню надзвичайно важливу роль у захисті України. Експозиція розповідає про мужність військових, які неустанно працюють та стоять на захисті українського неба від ворожих атак.

На виставці представлені моделі військової техніки Повітряних сил ЗСУ, а також фрагменти збитих над Україною повітряних цілей. Це включає уламки бойових систем, рульову поверхню баражуючого боєприпасу "Shahed-136", фрагменти гелікоптера МІ-24 та інші реліквії.

Окрему увагу приділено інформаційній частині виставки, яка присвячена воїнам, що віддали свої життя за українське небо. Тут розміщена інформація про 25 військовослужбовців Повітряних сил, Героїв України, а також особисті речі, пов'язані з їхнім подвигом.

Виставка має на меті вшанувати внесок військових та підвищити усвідомлення громадськості про важливість та значення роботи Повітряних сил в обороні країни. Вона буде відкрита для відвідувачів до 22 грудня, щоб кожен бажаючий міг долучитися до цієї заходу та дізнатися більше про життєво важливу тему оборони України.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також