Вінницькі самбісти – призери чемпіонату світу серед майстрів
16:37 27.10.2017
256

Вінницькі борці по традиції успішно виступають на міжнародному рівні серед майстрів. Відзначилися й на ветеранському чемпіонаті світу з самбо, який проходив в спорткомплексі «Dak Peraias»  грецьких Салоніках.

На килим виходили 270 спортсменів з 18 країн світу. Серед них були три самбісти з нашого регіону. Вони посіли друге місце в командному заліку і здобули особисті нагороди, повідомили в НОК України.

Бронзу серед ветеранів 60-64 років виборов представник Вінниці Володимир Стрюк (у вазі до 82 кг). Він розташувався на п’єдесталі услід за представниками Росії, яка є засновником самбо.

У віковій категорії 35 – 39 років третім став вінничанин Борис Максимчук (у вазі до 74 кг), який раніше вже був призером чемпіонатів світу серед майстрів з двох видів боротьби. Борис також пропустив попереду лише росіян.

Ще одну медаль, вже срібного ґатунку, виборов важковик (до 100 кг) з Ладижина Анатолій Пшеминський. В фіналі вікової категорії 45-49 років він поступився казаху.