Самбіст з Вінниці виборов «золото» на Кубку Світу
19:01 19.02.2024
271

Вінничанин, який увійшов до  складу національної збірної, виборов золото на Кубку Світу з самбо. Тренують юнака Олег Бузовський та Володимир Беліков – викладачі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5

На міжнародні змагання, які проходять на Кіпрі, з’їхалися триста спортсменів з дванадцяти країн світу.  Українці  виявили чи не найрезультативнышими. Вже у перший день  наші самбісти вибороли 12 медалей у різних категоріях  -  11 «золотих» та 1 «срібну».Приємно, що свій внесок в цей результат зробили і вінничани. Наш спортсмен Антон Додон виборов «золото» у ваговій категорії  53 кг.

Про це повідомляють у ВМР.

Антон також є студентом першого курсу Національної академії Національної гвардії України. Цей талановитий спортсмен є неодноразовим чемпіоном України з самбо серед різних вікових категорій. Зокрема, торік у травні він здобув золоту медаль у категорії 53 кг на перших Європейських іграх із єдиноборств, де представляв учнівську збірну України.

Автор: Дарина Драгоманова