Українські важкоатлетки вибороли лідерство на Чемпіонаті Європи, здобувши 12 медалей
18:13 20.02.2024
296

Українські важкоатлетки триумфували на Чемпіонаті Європи в Софії, Болгарія, очоливши медальний рейтинг змагань. Особливо відзначилася Валентина Кісіль, яка у ваговій категорії понад 87 кг виборола бронзову медаль у ривку з показником 108 кг.

Цю інформацію передає Міністерства молоді та спорту України.

За підсумками чемпіонату, жіноча команда України здобула загалом 12 медалей, серед яких 5 золотих, 5 срібних та 2 бронзові.

Валентина Кісіль, 25-річна атлетка з Чернігівщини, також показала вражаючі результати в інших дисциплінах, зайнявши 5-те місце в поштовху з результатом 126 кг і 4-те місце в сумі двоборства з результатом 234 кг на заключний день змагань.

Чоловіча збірна України також представила гідну конкуренцію, здобувши срібну медаль у ривку завдяки виступу Павла Заліпського.

Автор: Павло Петрушко