Україна Завоювала Шість Нагород на Чемпіонаті Європи з Важкої Атлетики Серед Юніорів та Молоді
09:34 30.07.2023
254

У Бухаресті, Румунія, успішно завершився четвертий день чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді. Збірна України вразила своїми досягненнями, виборовши шість нагород двох різних ґатунків. Інформацію про це надає Суспільне.

Українська команда, яка складалася з 29 важкоатлетів, заслужено отримала першу абсолютну першість Європи-2023 серед молоді (до 23 років). Неймовірні три "золоті" медалі в своїй ваговій категорії до 59 кг здобула надзвичайно талановита Каміла Конотоп.

Другий абсолютний чемпіонський титул серед молодіжного чемпіонату України був завоюваний у жіночому турнірі до 64 кг. Українська спортсменка Марія Гангур відзначилася в цій категорії, успішно захистивши свій чемпіонський статус після торішнього тріумфу в албанському Дурресі.

Після цих досягнень збірна України має вже 21 нагороду різних ґатунків. Трьом важкоатлеткам України вдалося вибороти титули абсолютних чемпіонок Європи: Камілі Конотоп, Марії Гангур та Світлані Самуляк серед юніорок. Ці яскраві перемоги стають по-справжньому великими досягненнями для українського спорту.

Автор: Павло Петрушко