Збірна України з боксу серед юніорів завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи
12:30 14.07.2021
274

Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на Чемпіонаті Європи свого віку, який з 1-го по 11 липня проходив у столиці Грузії – Тбілісі. Загалом на рахунку українських спортсменів 19 медалей: 4 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Виборовши 19 нагород з 26 можливих, українська команда посіла друге місце у підсумковому командному заліку. Це один з найкращих результатів юніорської збірної України за усю історію її виступів на континентальних першостях.

Вчора, 11 липня, відбулися фінальні поєдинки за участю українських спортсменів на Чемпіонаті Європи.

Чемпіонами та володарями золотих медалей турніру стали: Степанов Олексій (75 кг), Гічва Олег (66 кг),  Чубревичев Ренат (46 кг) та Черненко Поліна (+80 кг).

Срібними призерами Чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок стали: Зеленський Олександр (+80 кг), Челдик Богдан (60 кг), Думінік Гектор (50 кг), Щербина Вікторія (80 кг), Мещерякова Валерія (66 кг), Кострицька Ауріка (50 кг) та Турбініна Софія (46 кг).

Бронзовими призерами Чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок стали: Лінік Світлана (54 кг), Саранюк Анастасія (75 кг), Кірилюс Єгор (52 кг), Міщенко Поліна (57 кг), Фонотова Марія (63 кг), Наумов Максим (70 кг), Пилипчук Ольга (70 кг) та Паливода Владислав (80 кг).

Переможці турніру отримають по 4 тисячі доларів, срібним призерам AIBA надає приз в розмірі 2 тисяч доларів, обом бронзовим призерам - по 1 тисячі доларів кожному. Нагороди рівні як для юніорів, так і для юніорок у всіх 13 вагових категоріях.