«Створив Господь людину з пороху земного»: батьки шестикласників обурені новими підручниками з історії
21:04 21.09.2021
265

У підручнику Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс для 6-го класу замість наукових фактів опублікували біблійні міфи. Про це повідомила Анна Либа в групі Батьки-SOS у Facebook.

Авторами підручника є Олександр Бандровський і Віталій Власов.

І створив Господь людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у неї - і стала людина живою душею, яка є втіленням божественної теорії походження людського життя, - написано в книзі. 

Крім того, в підручнику наукові теорії «спростовуються» історіями з Біблії.

Там написано, що всі теорії про походження людства - повна маячня, бо створив Бог людину і вдихнув у неї життя... Мій син не повірив у це і сам розглядав підручник, - вказала Анна Либа.

Також у підручнику вказано, що неандертальці були «бездуховні», тому їх не можна вважати первісними людьми.

Початок історії людства пов'язують з появою людини розумної (гомосапієнс), яка власне, і була першою справжньою людиною. Бо, крім майстерних рук і досконалості будови, мала мову і тонку душевну організацію. Недарма, за Біблією, людина стала людиною, коли Бог вдихнув у неї душу, - стверджують автори підручника.

Нагадаємо, що раніше в підручниках з історії України на карті «забули» Крим. У двох підручниках видавництва Грамота намальована Україна без Криму, в одній із книг знайшли російську пропагандистську концепцію «Новоросії».

 Джерело

Автор: Марія Петренко
Читайте також