Вперше за 20 років зросла кількість людей, що живуть за межею бідності - ООН
19:01 17.10.2021
256

У минулому році додатково 120 мільйонів людей опинилися за межею бідності, а зростання показників бідності спостерігається вперше за 20 років. Про це повідомив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію злиднів, який відзначають 17 жовтня, передають "Новости ООН".


За словами Гутерріша, це пов'язано перш за все з пандемією, боротьба з якою негативним чином позначилася на економіках країн світу.


"Нерівномірне відновлення ще більш збільшує нерівність між глобальним Північчю і Півднем. А тим часом сьогодні, коли солідарність потрібна як ніколи, ми не бачимо її прояви", - сказав глава ООН.


Гутерріш вважає, що необхідно вести боротьбу на два фронти, борючись з убогістю і нерівністю, і перш за все - з несправедливим розподілом вакцин, який призводить до подальшого поширення вірусу і продовжує економічний спад.

Нам треба терміново покласти край цьому, впоратися з борговою кризою і забезпечити, щоб потребуючі  країни отримали інвестиції, що дозволяють їм відновитися ", - переконаний глава ООН.


Генеральний секретар запропонував конкретні шляхи виходу з ситуації, що створилася, закликавши країни проявляти політичну волю і розширювати партнерські відносини, щоб до 2030 року домогтися соціальної захищеності кожного члена суспільства.


При цьому він запропонував вкладати більше коштів в перекваліфікацію трудящих, щоб забезпечити кадри для зростаючого сектора "зеленої економіки".

Автор: Єва Козаченко
Читайте також
Як вибрати керамічний обігрівач
Суспільство
Сьогодні, 19:00
Як вибрати керамічний обігрівач