Частина українців залишаться без субсидії: кого це торкнеться
19:00 21.10.2021
267

Громадяни, які мають заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, могут отріматі субсидії при питань комерційної торгівлі условиях. Про це повідоміла прес-служба Міністерства соціальної політики.

Відповідно до законодавства, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн)., - йдеться в повідомленні відомства.

У той же час житлова субсидія призначається в разі наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості. З питань укладання зазначеного договору споживачам необхідно звертатися до постачальників відповідних комунальних послуг. При цьому, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону.

Рекомендуємо громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати платежі за послуги, укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії.

Автор: Марія Петренко
Читайте також