Нацрада звернеться до суду щодо анулювання ліцензії каналів ZiK і 112 Україна
19:31 12.02.2021
254

Нацрада звернеться з позовом до суду про анулювання ліцензії каналів ZiK і 112 Україна. Такі рішення регулятор прийняв на засіданні в п'ятницю, 12 лютого, передає Детектор медіа.

Причиною позову до суду стане те, що обидва канали, в ході проведення перевірок, не надали всіх необхідних документів (зокрема, копії сіток мовлення).

Таким чином, не було можливості звірити інформацію моніторингу із сіткою мовлення. Такі дії регулятор розцінив як умисні і склав відповідні акти, на основі яких і будуть сформовані звернення до суду.

Зазначимо, перевірки стосувалися, в тому числі, трансляції зустрічі глави політради політичної партії Опозиційна платформа - За життя, народного депутата Віктора Медведчука із президентом Росії Володимиром Путіним у Москві.

Окрім того, Нацрада оголосила кілька попереджень за розпалювання ворожнечі в ефірі, у тому числі і через марафон Пахнет Соросом і анонсу марафону Реванш соросятни. За останній регулятор оштрафував ZiK на 341 667 гривень. Крім цього, штраф в 114 тис. гривень і два попередження отримав і канал 112 Україна.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів на п'ять років санкції проти нардепа Тараса Козака і трьох ТБ-каналів - 112 Україна, ZiK і NewsOne.

Читайте також
У Вінниці обмежaть рух трaнспорту
Суспільство
Сьогодні, 13:12
У Вінниці обмежaть рух трaнспорту