Понад 1 мільярд гривень вже витрачено на ремонт пошкодженого обстрілами житла
19:18 24.01.2024
259

В рамках ініціативи "єВідновлення", мешканці, чиї домівки постраждали від російських обстрілів, вже використали понад 1 млрд гривень на ремонтні роботи.

Цю інформацію надало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Станом на сьогодні, більшість цих коштів було витрачено на купівлю будівельних матеріалів та скла, як повідомили в міністерстві.

"Фінансування в рамках державної програми грошової допомоги 'єВідновлення' має конкретне призначення та може бути використано виключно на будматеріали та послуги для проведення ремонтів.

Понад 2 тисячі будівельників пропонують свої послуги у цій програмі, переважно це представники малого та середнього бізнесу. Це дає їм шанс стати більш помітними на ринку та надати необхідні послуги тим, хто в цьому потребує", - зазначено в заяві міністерства.

Згідно з повідомленням, до "єВідновлення" долучилось 2307 бізнес-представників, з яких 296 (13%) є юридичними особами, а 2011 (87%) - індивідуальними підприємцями.

Загалом, понад 69 тисяч громадян України подали заявки на отримання грошової допомоги для ремонту пошкоджених будинків, з яких понад 37 тисяч вже отримали цю допомогу.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також
Головні причини звільнення Зaлужного
Суспільство
Сьогодні, 09:29
Головні причини звільнення Зaлужного